Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
Rozpis soutěže
OL muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Jindřiška Ochmannová
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.2.2018
Koučovaná utkání
LOLK mladší žačky
31.5. 09:00
OD059
Zora Olomouc - V. Bystřice
28 : 11
28.5. 16:00
OD032
Zora Olomouc - Holečkova
19 : 6
14.5. 16:00
OD057
UP HSC Olomouc - Zora Olomouc
12 : 13
11.5. 16:00
OD052
DHK Litovel - Zora Olomouc
8 : 18
3.5. 13:00
OD051
Žeravice - Zora Olomouc
9 : 21
26.4. 09:00
OD047
Holečkova - Zora Olomouc
7 : 16
12.4. 12:45
OD044
V. Bystřice - Zora Olomouc
6 : 18
5.4. 09:00
OD042
Zora Olomouc - UP HSC Olomouc
18 : 14
29.3. 09:00
OD037
Zora Olomouc - DHK Litovel
18 : 13
19.3. 16:00
OD036
Zora Olomouc - Žeravice
16 : 17
9.11. 09:00
OD029
Zora Olomouc - V. Bystřice
17 : 13
7.11. 16:30
OD022
DHK Litovel - Zora Olomouc
13 : 19
3.11. 15:30
OD027
UP HSC Olomouc - Zora Olomouc
13 : 19
19.10. 09:00
OD021
Zora Olomouc - Žeravice
18 : 11
12.10. 09:00
OD017
Holečkova - Zora Olomouc
5 : 21
5.10. 11:20
OD014
V. Bystřice - Zora Olomouc
10 : 25
28.9. 09:00
OD012
Zora Olomouc - UP HSC Olomouc
18 : 13
21.9. 08:30
OD007
Zora Olomouc - DHK Litovel
15 : 10
14.9. 11:00
OD006
Žeravice - Zora Olomouc
7 : 17
5.9. 17:30
OD002
Zora Olomouc - Holečkova
16 : 7
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
Tabulka střelců
Miroslav Vaverka
SK Droždín
102
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
90
Jiří Zubík
SK Žeravice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Frieb
Házená Uničov
25
Petr Nuc
SK Žeravice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
30
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
David Kopal
Sokol HC Přerov B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.