Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
Rozpis soutěže
OL muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Jan Kohout
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 11:00
AE132
SK Kuřim - Prostějov
32 : 32
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
13.4. 16:00
AE111
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 28
30.3. 15:00
AE106
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
15.3. 17:00
AE093
SK Kuřim - Brno B
34 : 21
8.3. 13:30
AE089
Maloměřice - SK Kuřim
28 : 34
2.3. 15:00
AE080
SK Kuřim - Telnice
36 : 21
15.2. 09:00
AE067
SK Kuřim - Kostelec n.H.
23 : 23
7.12. 15:00
AE066
Prostějov - SK Kuřim
32 : 30
2.liga starších dorostenců M
10.5. 09:00
AI132
SK Kuřim - Prostějov
30 : 26
4.5. 15:00
AI122
Přerov - SK Kuřim
28 : 18
27.4. 12:00
AI119
SK Kuřim - HK Ivančice
22 : 38
13.4. 13:00
AI111
Slavia Fatra Napajedla - SK Kuřim
33 : 23
30.3. 13:00
AI106
SK Kuřim - Olomouc
25 : 34
15.3. 17:00
AI093
SK Kuřim - Polanka
17 : 17
8.3. 11:30
AI089
Maloměřice - SK Kuřim
25 : 32
2.3. 13:00
AI080
SK Kuřim - Sokol Telnice
23 : 19
22.2. 16:00
AI078
Vsetín - SK Kuřim
35 : 20
15.2. 14:00
AI067
Rožnov p.R. - SK Kuřim
40 : 24
7.12. 13:00
AI066
Prostějov - SK Kuřim
32 : 28
1.12. 15:00
AI056
SK Kuřim - Přerov
23 : 21
10.11. 14:00
AI040
Olomouc - SK Kuřim
40 : 25
27.10. 13:00
AI034
SK Kuřim - Zlín
25 : 27
20.10. 09:00
AI027
Polanka - SK Kuřim
34 : 16
12.10. 13:00
AI023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 19
6.10. 15:00
AI014
Sokol Telnice - SK Kuřim
22 : 21
29.9. 13:00
AI012
SK Kuřim - Vsetín
25 : 44
21.9. 15:00
AI001
SK Kuřim - Rožnov p.R.
16 : 44
Jihomoravská liga st. žáků
16.11. 00:00
LF045
SK Kuřim - Sokolnice
19 : 46
3.11. 13:00
LF001
Ivančice B - SK Kuřim
38 : 24
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
Tabulka střelců
Miroslav Vaverka
SK Droždín
102
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
90
Jiří Zubík
SK Žeravice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Frieb
Házená Uničov
25
Petr Nuc
SK Žeravice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
30
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
David Kopal
Sokol HC Přerov B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.