Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
Rozpis soutěže
OL muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Lukáš Haubelt
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1980
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.6.2016
Koučovaná utkání
LOLK mladší žáci
7.6. 09:00
OC170
Šumperk - Žeravice
6 : 14
1.6. 09:00
OC167
Horka nad Moravou - Žeravice
20 : 22
25.5. 10:30
OC157
Hranice - Žeravice
14 : 22
24.5. 14:30
OC107
Žeravice - V. Bystřice
16 : 25
17.5. 14:00
OC152
Žeravice - Litovel
17 : 15
4.5. 09:00
OC131
STM Olomouc 2002 - Žeravice
15 : 17
1.5. 10:30
OC122
Žeravice - STM Olomouc 2001
8 : 24
27.4. 09:00
OC118
Házená Uničov - Žeravice
5 : 12
13.4. 10:30
OC105
Velká Bystřice B - Žeravice
12 : 15
5.4. 13:00
OC092
Centrum Haná - Žeravice
19 : 6
23.11. 10:30
OC079
Žeravice - Šumperk
14 : 11
2.11. 16:00
OC061
Litovel - Žeravice
11 : 21
20.10. 09:00
OC046
Senice na Hané - Žeravice
9 : 23
12.10. 13:15
OC040
Žeravice - STM Olomouc 2002
17 : 10
6.10. 09:00
OC031
STM Olomouc 2001 - Žeravice
21 : 14
14.9. 12:00
OC014
Žeravice - Velká Bystřice B
17 : 9
7.9. 13:15
OC001
Žeravice - Centrum Haná
6 : 18
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
Tabulka střelců
Miroslav Vaverka
SK Droždín
102
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
90
Jiří Zubík
SK Žeravice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Frieb
Házená Uničov
25
Petr Nuc
SK Žeravice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
30
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
David Kopal
Sokol HC Přerov B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.