Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE117
Telnice - Olomouc
23 : 27
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
1.3. 16:00
AE079
Kostelec n.H. - Juliánov
28 : 31
15.2. 17:00
AE070
Ivančice - Maloměřice
32 : 25
17.11. 15:00
AE045
SK Kuřim - Sokolnice
41 : 35
21.9. 18:00
AE002
Juliánov - Prostějov
31 : 32
2.liga mužů SM
29.3. 17:30
AF104
V. Bystřice - Polanka
30 : 16
15.3. 17:30
AF092
Vsetín - SKP F-M B
24 : 26
9.11. 16:30
AF041
Napajedla - Zubří B
38 : 30
29.9. 10:30
AF012
Šumperk - Vsetín
31 : 30
2.liga starších dorostenců M
27.4. 15:00
AI117
Sokol Telnice - Olomouc
25 : 34
15.3. 15:30
AI092
Vsetín - Maloměřice
42 : 25
8.3. 09:00
AI087
Zlín - Přerov
32 : 24
15.2. 15:00
AI070
HK Ivančice - Maloměřice
32 : 21
24.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
33 : 30
17.11. 13:00
AI045
SK Kuřim - Slavia Fatra Napajedla
22 : 25
10.11. 14:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Prostějov
24 : 27
27.10. 13:00
AI032
Přerov - Slavia Fatra Napajedla
22 : 22
13.10. 14:30
AI021
Přerov - Zlín
20 : 42
2.liga mladších dorostenců M
6.4. 16:00
AL131
Sokol Juliánov - Velké Meziříčí
29 : 41
29.3. 15:30
AL104
V. Bystřice - DTJ Polanka
37 : 25
8.3. 11:00
AL087
Zlín - Velké Meziříčí
41 : 20
15.2. 13:00
AL070
HK Ivančice - Bystřice p.H.
35 : 35
24.11. 11:00
AL050
Zlín - Bystřice p.H.
39 : 20
5.10. 09:30
AL014
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
35 : 47
21.9. 16:00
AL002
Sokol Juliánov - Prostějov
33 : 31
Český pohár mužů
30.8. 17:30
AN023
Uničov A - Napajedla
25 : 26
2.liga žen M
12.4. 10:30
AT053
HK Hodonín - Olomouc
30 : 36
24.10. 18:00
AT028
SK Velká Bystřice - Olomouc
18 : 22
20.10. 17:00
AT013
Olomouc - SK Velká Bystřice
26 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.