Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
Rozpis soutěže
OL muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
4.5. 15:00
AB121
Bohunice - Strakonice
30 : 28
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
26.4. 17:00
AB120
Bohunice - Náchod
31 : 19
13.4. 16:30
AB110
N.Veselí - Bohunice
31 : 25
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
30.11. 18:00
AB060
Dvůr Králové - Loko Louny
30 : 23
9.11. 17:00
AB040
Litovel - Jičín "B"
33 : 25
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
4.5. 10:30
AE126
Hustopeče - Brno B
28 : 23
2.liga mužů SM
10.5. 17:00
AF129
SKP F-M B - Napajedla
34 : 22
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
22.3. 11:00
AF099
Ostrava - Zubří B
33 : 25
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
10.5. 15:00
AG129
Frýdek-Místek - HK Lovosice
26 : 29
22.3. 13:00
AG099
Ostrava - Zubří
19 : 33
15.3. 16:00
AG091
Kopřivnice - Karviná
30 : 20
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
1.liga mladších dorostenců
10.5. 13:00
AJ129
Frýdek-Místek - HK Lovosice
35 : 35
22.3. 15:00
AJ099
Ostrava - Zubří
17 : 34
15.3. 18:00
AJ091
Kopřivnice - Karviná
25 : 29
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
30.11. 16:00
AK060
D.Králové - Loko Louny
30 : 28
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
9.11. 15:00
AL040
Litovel - TJ Sokol Luhačovice
29 : 29
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
2.10. 18:00
AN056
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
40 : 41
15.9. 15:00
AN041
Droždín - V. Bystřice
28 : 29
1.liga žen
26.4. 15:00
AR126
Bohunice - SVŠ Plzeň A
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
Tabulka střelců
Miroslav Vaverka
SK Droždín
102
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
90
Jiří Zubík
SK Žeravice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Frieb
Házená Uničov
25
Petr Nuc
SK Žeravice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
30
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
David Kopal
Sokol HC Přerov B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.