Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
LOLK starší žáci
Rozpis soutěže
starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Jan Vítek
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
11.5. 17:00
AI131
Přerov - Vsetín
35 : 34
12.4. 12:00
AI113
Zlín - Sokol Telnice
36 : 33
27.2. 18:30
AI082
Přerov - Polanka
18 : 28
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 14:00
AL113
Zlín - V. Bystřice
29 : 26
2.liga žen M
6.4. 17:00
AT050
Olomouc - V. Meziříčí
25 : 22
23.3. 16:00
AT046
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
24 : 24
10.11. 17:00
AT020
Olomouc - V. Meziříčí
34 : 27
6.10. 15:30
AT008
Olomouc - HK Hodonín
38 : 23
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
Liga starších dorostenek-M-sk.B
13.10. 15:30
AUD011
HK Veselí n.M. - TJ Nový Jičín
44 : 12
21.9. 12:00
AUD001
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 22
2.liga starších dorostenek M
30.4. 18:00
AVB055
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
9.3. 13:30
AVB021
TJ Nový Jičín - TJ Sokol Velké Meziříčí
14 : 25
1.liga mladší dorostenky
26.4. 13:00
AW043
Bohunice - DHK Baník Most
28 : 22
Liga mladších dorostenek M-sk.A
26.10. 11:00
AYA028
Olomouc - Bohunice
40 : 19
Liga mladších dorostenek M-sk.B
26.10. 13:00
AYB028
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
26.4. 09:30
LF120
Bohunice - Újezd u Brna
51 : 25
Jihomoravská liga st. žákyň
17.11. 14:30
LG022
Veselí n.M. - Měnín
38 : 7
21.9. 10:30
LG002
Veselí n.M. - SKH Velká n.V.
15 : 11
Jihomoravská liga ml. žáků
26.4. 08:00
LH120
Bohunice - Újezd u Brna
21 : 24
Jihomoravská liga ml. žákyň
26.4. 11:00
LJ038
Bohunice - Hodonín
11 : 21
15.11. 15:00
LJ022
Veselí n.M. - Újezd u Brna
30 : 8
13.10. 14:00
LJ012
Veselí n.M. - Bohunice
19 : 12
21.9. 09:30
LJ002
Veselí n.M. - Velká n.V.
10 : 16
LOLK muži
18.5. 10:30
OA052
Senice - Uničov A
16 : 26
11.5. 15:00
OA048
Přerov "B" - Dřevohostice
21 : 21
29.9. 14:00
OA016
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 32
14.9. 15:00
OA005
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 23
8.9. 10:30
OA003
Uničov A - Dřevohostice
23 : 19
LOLK starší žáci
25.5. 09:00
OB110
Hranice - Horka nad Moravou
32 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
24 : 16
video
online
Centrum Haná - STM Olomouc B
20 : 18
video
online
Uničov - Litovel
24 : 32
video
online
V. Bystřice - Hranice
50 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
19
19
0
0
711 : 242
38
2
STM Olomouc
19
17
0
2
517 : 332
34
3
Centrum Haná
19
13
0
6
532 : 399
26
4
Litovel
19
13
0
6
469 : 423
26
5
Uničov
19
12
0
7
440 : 416
24
6
Žeravice
19
8
1
10
393 : 453
17
7
Velká Bystřice B
19
6
1
12
442 : 550
13
8
Horka nad Moravou
19
4
0
15
343 : 500
8
9
Hranice
19
3
0
16
335 : 549
6
10
STM Olomouc B
19
4
0
15
284 : 502
6
11
Sokol HC Přerov
10
0
0
10
0 : 100
0
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
191
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
176
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Maceášik
SK Velká Bystřice B
22
Jan Havel
TJ Sokol Centrum Haná
16
Kryštof Novák
TJ STM Olomouc B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
28
Lukáš Kastner
TJ Sokol Centrum Haná
26
Jan Čekel
Házená Uničov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.