Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Jan Vítek
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
11.5. 17:00
AI131
Přerov - Vsetín
35 : 34
12.4. 12:00
AI113
Zlín - Sokol Telnice
36 : 33
27.2. 18:30
AI082
Přerov - Polanka
18 : 28
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 14:00
AL113
Zlín - V. Bystřice
29 : 26
2.liga žen M
6.4. 17:00
AT050
Olomouc - V. Meziříčí
25 : 22
23.3. 16:00
AT046
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
24 : 24
10.11. 17:00
AT020
Olomouc - V. Meziříčí
34 : 27
6.10. 15:30
AT008
Olomouc - HK Hodonín
38 : 23
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
Liga starších dorostenek-M-sk.B
13.10. 15:30
AUD011
HK Veselí n.M. - TJ Nový Jičín
44 : 12
21.9. 12:00
AUD001
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 22
2.liga starších dorostenek M
30.4. 18:00
AVB055
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
9.3. 13:30
AVB021
TJ Nový Jičín - TJ Sokol Velké Meziříčí
14 : 25
1.liga mladší dorostenky
26.4. 13:00
AW043
Bohunice - DHK Baník Most
28 : 22
Liga mladších dorostenek M-sk.A
26.10. 11:00
AYA028
Olomouc - Bohunice
40 : 19
Liga mladších dorostenek M-sk.B
26.10. 13:00
AYB028
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
26.4. 09:30
LF120
Bohunice - Újezd u Brna
51 : 25
Jihomoravská liga st. žákyň
17.11. 14:30
LG022
Veselí n.M. - Měnín
38 : 7
21.9. 10:30
LG002
Veselí n.M. - SKH Velká n.V.
15 : 11
Jihomoravská liga ml. žáků
26.4. 08:00
LH120
Bohunice - Újezd u Brna
21 : 24
Jihomoravská liga ml. žákyň
26.4. 11:00
LJ038
Bohunice - Hodonín
11 : 21
15.11. 15:00
LJ022
Veselí n.M. - Újezd u Brna
30 : 8
13.10. 14:00
LJ012
Veselí n.M. - Bohunice
19 : 12
21.9. 09:30
LJ002
Veselí n.M. - Velká n.V.
10 : 16
LOLK muži
18.5. 10:30
OA052
Senice - Uničov A
16 : 26
11.5. 15:00
OA048
Přerov "B" - Dřevohostice
21 : 21
29.9. 14:00
OA016
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 32
14.9. 15:00
OA005
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 23
8.9. 10:30
OA003
Uničov A - Dřevohostice
23 : 19
LOLK starší žáci
25.5. 09:00
OB110
Hranice - Horka nad Moravou
32 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.