Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
Rozpis soutěže
OL muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Martin Hlavinka
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK starší žáci
19.10. 14:15
OB038
STM Olomouc - V. Bystřice
12 : 33
19.10. 12:45
OB039
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
21 : 27
6.10. 12:15
OB027
STM Olomouc - Žeravice
30 : 13
6.10. 10:30
OB028
STM Olomouc B - Horka nad Moravou
13 : 30
LOLK mladší žáci
4.5. 10:15
OC132
STM Olomouc 2001 - Velká Bystřice B
31 : 12
4.5. 09:00
OC131
STM Olomouc 2002 - Žeravice
15 : 17
1.5. 09:30
OC124
Šumperk - Senice na Hané
8 : 17
26.4. 13:30
OC115
Senice na Hané - Horka nad Moravou
9 : 23
19.4. 13:00
OC106
Centrum Haná - Velká Bystřice B
18 : 4
5.4. 09:30
OC094
Šumperk - V. Bystřice
4 : 44
10.11. 09:00
OC069
Házená Uničov - Senice na Hané
21 : 10
26.10. 09:30
OC051
Šumperk - Hranice
7 : 11
19.10. 11:30
OC044
STM Olomouc 2001 - V. Bystřice
21 : 24
19.10. 10:15
OC045
STM Olomouc 2002 - Velká Bystřice B
19 : 14
6.10. 09:00
OC031
STM Olomouc 2001 - Žeravice
21 : 14
LOLK mladší žačky
31.5. 09:00
OD059
Zora Olomouc - V. Bystřice
28 : 11
14.5. 16:00
OD057
UP HSC Olomouc - Zora Olomouc
12 : 13
12.4. 12:45
OD044
V. Bystřice - Zora Olomouc
6 : 18
6.4. 16:00
OD040
DHK Litovel - Holečkova
14 : 8
7.11. 16:30
OD022
DHK Litovel - Zora Olomouc
13 : 19
3.11. 15:30
OD027
UP HSC Olomouc - Zora Olomouc
13 : 19
13.10. 09:00
OD016
DHK Litovel - Žeravice
20 : 12
LOLK mladší dorost - jaro
26.4. 12:00
OG018
TJ Šumperk - Senice na Hané
24 : 14
26.4. 10:30
OG014
U.Hradiště - TJ Šumperk
18 : 16
26.4. 09:00
OG016
Senice na Hané - U.Hradiště
19 : 13
Zlínská liga - starší žačky
12.4. 14:00
ZE069
Velká Bystřice - Kunovice
18 : 12
6.4. 17:15
ZE063
DHK Litovel - Velká Bystřice
10 : 19
13.10. 10:15
ZE023
DHK Litovel - Otrokovice
16 : 16
29.9. 10:15
ZE014
DHK Litovel - Zlín "B"
17 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
Tabulka střelců
Miroslav Vaverka
SK Droždín
102
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
90
Jiří Zubík
SK Žeravice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Frieb
Házená Uničov
25
Petr Nuc
SK Žeravice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
30
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
David Kopal
Sokol HC Přerov B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.