Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
Rozpis soutěže
mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 11:00
AE132
SK Kuřim - Prostějov
32 : 32
3.5. 17:00
AE123
Ivančice - Juliánov
27 : 17
5.4. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
29 : 24
15.3. 15:00
AE094
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
15.2. 17:30
AE071
Brno B - Sokolnice
36 : 30
7.12. 17:00
AE064
Ivančice - Telnice
31 : 26
17.11. 17:00
AE047
Telnice - Hustopeče
22 : 35
16.11. 15:00
AE044
Prostějov - Ivančice
17 : 20
12.10. 16:00
AE019
Kostelec n.H. - Sokolnice
24 : 24
28.9. 15:00
AE011
Prostějov - Telnice
35 : 31
2.liga mužů SM
13.4. 10:00
AF110
Hranice B - Zubří B
26 : 25
23.3. 11:00
AF101
Polanka - Vsetín
25 : 27
23.2. 11:00
AF075
Polanka - Hranice B
36 : 19
30.11. 17:30
AF058
V. Bystřice - Napajedla
35 : 28
26.10. 17:30
AF036
V. Bystřice - SKP F-M B
23 : 22
21.9. 17:30
AF003
V. Bystřice - Trnávka
31 : 20
1.liga starších dorostenců
15.2. 13:30
AG071
Handball KP Brno - HK Lovosice
25 : 34
2.liga starších dorostenců M
10.5. 09:00
AI132
SK Kuřim - Prostějov
30 : 26
3.5. 13:00
AI123
HK Ivančice - Vsetín
29 : 29
5.4. 13:00
AI129
Maloměřice - Slavia Fatra Napajedla
37 : 37
23.3. 09:00
AI101
Polanka - Vsetín
23 : 26
15.3. 13:00
AI094
Prostějov - Zlín
32 : 38
23.2. 09:00
AI075
Polanka - HK Ivančice
29 : 13
7.12. 13:00
AI064
HK Ivančice - Sokol Telnice
34 : 18
17.11. 15:00
AI047
Sokol Telnice - Zlín
15 : 31
16.11. 13:00
AI044
Prostějov - HK Ivančice
24 : 31
28.9. 13:00
AI011
Prostějov - Sokol Telnice
28 : 12
1.liga mladších dorostenců
15.2. 15:30
AJ071
KP Brno - HK Lovosice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL123
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 34
23.3. 13:00
AL101
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
36 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Horka nad Moravou - V. Bystřice
11 : 31
video
online
Házená Uničov - Hranice
12 : 12
video
online
Senice na Hané - Centrum Haná
4 : 32
video
online
Velká Bystřice B - Šumperk
22 : 11
video
online
STM Olomouc 2001 - Litovel
25 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Centrum Haná
23
23
0
0
593 : 172
46
2
V. Bystřice
23
21
0
2
638 : 282
42
3
STM Olomouc 2001
23
19
0
4
574 : 249
38
4
Žeravice
23
16
1
6
360 : 305
33
5
Hranice
23
12
3
8
346 : 361
27
6
Litovel
23
11
1
11
332 : 357
23
7
Horka nad Moravou
23
9
1
13
341 : 415
19
8
STM Olomouc 2002
23
9
1
13
298 : 347
17
9
Senice na Hané
23
7
1
15
242 : 443
15
10
Házená Uničov
23
6
1
16
260 : 416
13
11
Velká Bystřice B
23
5
1
17
293 : 421
11
12
Šumperk
23
1
0
22
151 : 540
2
13
UP HSC Olomouc
12
0
0
12
0 : 120
0
Tabulka střelců
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice
181
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice
126
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kryštof Juračka
Házená Uničov
22
Jindřich Skládal
TJ STM Olomouc 2002
14
Ondřej Růžička
Senice na Hané
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Micka
TJ Sokol Centrum Haná
18
Ondřej Růžička
Senice na Hané
16
Jakub Polášek
Házená Uničov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.