Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
Rozpis soutěže
OL muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
15.3. 17:00
AL094
Prostějov - Zlín
31 : 34
23.2. 13:00
AL075
DTJ Polanka - HK Ivančice
28 : 35
7.12. 13:00
AL064
HK Ivančice - V. Bystřice
38 : 37
30.11. 15:30
AL058
V. Bystřice - Sokolnice
47 : 27
16.11. 17:00
AL044
Prostějov - HK Ivančice
43 : 35
27.10. 12:00
AL036
V. Bystřice - Bystřice p.H.
34 : 25
28.9. 17:00
AL011
Prostějov - V. Bystřice
41 : 29
22.9. 12:00
AL003
V. Bystřice - Velké Meziříčí
28 : 34
2.liga žen M
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
13.10. 16:00
AT010
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
21 : 27
1.liga starších dorostenek
27.4. 11:00
AU044
Zlín - Kobylisy
42 : 28
Liga starších dorostenek-M-sk.A
29.9. 14:30
AUC004
Olomouc - DHK Pardubice
39 : 18
1.liga mladší dorostenky
27.4. 13:00
AW044
Zlín - Poruba
18 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
9.3. 11:00
AWB022
HK Hodonín - DHK Pardubice
36 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.A
29.9. 16:30
AYA004
Olomouc - DHK Pardubice
53 : 8
Jihomoravská liga mužů
3.5. 18:45
LA030
HK Ivančice B - Tišnov
32 : 28
LOLK muži
4.5. 17:00
OA041
Dřevohostice - Droždín
16 : 16
27.10. 14:00
OA002
SK Velká Bystřice B - Přerov "B"
31 : 16
19.10. 11:30
OA026
Tatran Litovel B - Uničov A
18 : 19
13.10. 14:00
OA023
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
27 : 23
6.10. 10:30
OA017
Uničov A - Droždín
27 : 22
22.9. 14:00
OA009
SK Velká Bystřice B - Droždín
27 : 28
LOLK starší žáci
26.10. 15:30
OB047
V. Bystřice - STM Olomouc B
60 : 4
19.10. 10:00
OB041
Litovel - Horka nad Moravou
26 : 22
12.10. 14:20
OB031
Centrum Haná - Hranice
31 : 14
6.10. 12:30
OB026
Uničov - Velká Bystřice B
30 : 21
21.9. 15:30
OB014
V. Bystřice - Žeravice
40 : 12
LOLK mladší žáci
27.10. 10:30
OC054
Velká Bystřice B - Senice na Hané
18 : 12
26.10. 14:00
OC055
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
28 : 3
19.10. 13:00
OC048
Litovel - Šumperk
20 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
Tabulka střelců
Miroslav Vaverka
SK Droždín
102
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
90
Jiří Zubík
SK Žeravice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Frieb
Házená Uničov
25
Petr Nuc
SK Žeravice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
30
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
David Kopal
Sokol HC Přerov B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.