Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
Rozpis soutěže
OL muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Kateřina Pšenicová
Post
Mateřský klub
Lesana Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
159
Starty
Žákovská liga starších žaček
01.03. [AZ124]
Zlín "B" - L.Zubří
19 : 14
1 branek
01.03. [AZ122]
L.Zubří - Zlín "A"
10 : 27
4 branek
01.03. [AZ120]
Háje - L.Zubří
13 : 8
1 branek
08.02. [AZ090]
L.Zubří - Sparta Kutná Hora
25 : 10
4 branek
08.02. [AZ088]
Ivančice - L.Zubří
23 : 10
2 branek
08.02. [AZ085]
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 15
3 branek
08.02. [AZ083]
L.Zubří - Písek
12 : 17
1 branek
19.01. [AZ030]
Poruba - L.Zubří
10 : 18
4 branek
19.01. [AZ028]
L.Zubří - Háje
11 : 17
4 branek
19.01. [AZ025]
L.Zubří - Žirovnice
10 : 13
4 branek
19.01. [AZ021]
HC Plzeň - L.Zubří
8 : 20
3 branek
19.01. [AZ016]
HK Sptk Ústí n.L. - L.Zubří
18 : 13
4 branek
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
07.12. [RKD014]
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
2 branek
07.12. [RKD011]
Zlín "B" - L.Zubří
14 : 12
6 branek
07.12. [RKD009]
L.Zubří - Hodonín
16 : 11
6 branek
07.12. [RKD006]
L.Zubří - Veselí n.M.
13 : 10
6 branek
07.12. [RKD003]
Otrokovice - L.Zubří
11 : 11
1 branek
Zlínská liga - starší žačky
01.06. [ZE048]
Zlín "B" - L.Zubří
24 : 16
3 branek
18.05. [ZE088]
L.Zubří - Zlín "A"
21 : 23
8 branek
10.05. [ZE084]
Kunovice - L.Zubří
19 : 30
7 branek
04.05. [ZE077]
L.Zubří - DHK Litovel
33 : 14
9 branek
26.04. [ZE075]
Zora Olomouc - L.Zubří
23 : 22
7 branek
06.04. [ZE065]
L.Zubří - Žeravice
25 : 13
9 branek
30.03. [ZE057]
Otrokovice - L.Zubří
15 : 20
6 branek
23.03. [ZE054]
L.Zubří - Velká Bystřice
19 : 18
7 branek
17.11. [ZE043]
Zlín "A" - L.Zubří
28 : 7
3 branek
10.11. [ZE039]
L.Zubří - Kunovice
27 : 17
9 branek
31.10. [ZE032]
DHK Litovel - L.Zubří
14 : 31
6 branek
20.10. [ZE030]
L.Zubří - Zora Olomouc
23 : 17
8 branek
05.10. [ZE020]
Žeravice - L.Zubří
19 : 21
4 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
Tabulka střelců
Miroslav Vaverka
SK Droždín
102
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
90
Jiří Zubík
SK Žeravice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Frieb
Házená Uničov
25
Petr Nuc
SK Žeravice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
30
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
David Kopal
Sokol HC Přerov B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.