Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
LOLK muži
Rozpis soutěže
OL muži
LOLK starší žáci
LOLK mladší žáci
LOLK mladší žačky
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Adriana Žaludová
Post
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
16
Počet branek
0
Starty
LOLK mladší žačky
08.06. [OD033]
UP HSC Olomouc - V. Bystřice
10 : 5
0 branek
04.05. [OD050]
UP HSC Olomouc - Holečkova
14 : 1
0 branek
26.04. [OD048]
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
9 : 7
0 branek
13.04. [OD043]
UP HSC Olomouc - DHK Litovel
13 : 8
0 branek
05.04. [OD042]
Zora Olomouc - UP HSC Olomouc
18 : 14
0 branek
30.03. [OD038]
UP HSC Olomouc - Žeravice
11 : 9
0 branek
22.03. [OD035]
Holečkova - UP HSC Olomouc
5 : 17
0 branek
10.11. [OD028]
DHK Litovel - UP HSC Olomouc
20 : 14
0 branek
03.11. [OD027]
UP HSC Olomouc - Zora Olomouc
13 : 19
0 branek
26.10. [OD023]
Žeravice - UP HSC Olomouc
10 : 10
0 branek
20.10. [OD020]
UP HSC Olomouc - Holečkova
20 : 6
0 branek
12.10. [OD018]
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
18 : 6
0 branek
06.10. [OD013]
UP HSC Olomouc - DHK Litovel
8 : 15
0 branek
28.09. [OD012]
Zora Olomouc - UP HSC Olomouc
18 : 13
0 branek
14.09. [OD005]
Holečkova - UP HSC Olomouc
4 : 14
0 branek
08.09. [OD003]
UP HSC Olomouc - V. Bystřice
7 : 12
0 branek
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
27 : 18
video
online
Žeravice - Přerov "B"
21 : 20
video
online
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
19 : 22
video
online
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Uničov A
14
10
1
3
345 : 314
21
2
Dřevohostice
14
8
2
4
331 : 275
18
3
Droždín
14
8
2
4
388 : 345
18
4
Žeravice
14
7
1
6
307 : 321
15
5
SK Velká Bystřice B
14
6
0
8
361 : 352
12
6
Senice
14
4
1
9
342 : 412
9
7
Tatran Litovel B
14
5
1
8
340 : 334
9
8
Přerov "B"
14
3
2
9
335 : 396
8
Tabulka střelců
Miroslav Vaverka
SK Droždín
102
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
90
Jiří Zubík
SK Žeravice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Frieb
Házená Uničov
25
Petr Nuc
SK Žeravice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
30
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
David Kopal
Sokol HC Přerov B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.